Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Piła, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego

    Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego działalność szkoleniową rozpoczął w 2006r. w zakresie szkoleń kierowców zawodowych.

    Posiadamy ośrodki szkolenia na terenie całego kraju, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt szkoleniowy.

    Kadra wykładowców OZPTD obejmuje wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzielą się z kursantami fachową wiedzą i doświadczeniem zawodowym, aby jak najlepiej przygotować ich do wykonywania zawodu kierowcy.

    Miejsce pracy: Piła
    Numer referencyjny: 1/2018/Piła

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie dla OS OZPTD klientów odbiorców usług szkoleniowych,
    • obsługa klientów na powierzonym terenie w zakresie sprzedaży usług szkoleniowych,
    • realizacja założonych planów sprzedażowych,
    • organizacja spotkań tematycznych,

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
    • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej usług,
    • mile widziane doświadczenie w branży edukacyjnej,
    • umiejętności budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych,
    • zdolności interpersonalne, negocjacyjne i sprzedażowe,
    • wysoka kultura osobista,
    • gotowość do podróży służbowych,
    • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
    • własny samochód,
    • znajomość obsługi pakietu MS Office i dostęp do Internetu,
    • czynne prawo jazdy kat. B,

    Oferujemy:

    • motywacyjny system wynagradzania w tym prowizje,
    • telefon służbowy,
    • wsparcie marketingowe,
    • profesjonalne przygotowanie (szkolenia),

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez OZPTD z siedzibą w Warszawie. Zgoda została udzielona na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119) od dnia wejścia w życie w/w rozporządzenia. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania oraz żadania usunięcia.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OZPTD z siedzibą w Warszawie przy ul. Żelaznej 59/132, zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.