Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 20 letnim doświadczeniem stawiająca na ciągłe doskonalenie i rozwój poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • rozwój sprzedaży w podległym regionie
    • realizacja celów i zadań sprzedażowych
    • budowanie długotrwałych relacji z Klientami
    • wdrażanie strategii firmy i działań marketingowych
    • sprzedaż i promowanie znanej polskiej marki

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
    • wytrwałość w dążeniu do celu
    • wysokie umiejętności interpersonalne
    • wysoka motywacja do pracy w sprzedaży
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie stałe oraz wysoka prowizja uzależniona od efektów pracy
    • program szkoleń wdrożeniowych
    • szeroki pakiet szkoleń
    • pracę w dynamicznym zespole ludzi pozytywnie nastawionych do życia
    • profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. polskim wraz z listem motywacyjnym klikając przycisk Aplikuj.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej