Logo Pracuj.pl

Regionalny przedstawiciel handlowy

MENLOO firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę, w tym m.in. sprzętu fotowoltaicznego, usług logistycznych i finansowych,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów: instalatorów fotowoltaiki oraz hurtowników w swoim regionie,
  • Budowanie długofalowej relacji z klientami, dbanie o pozyskiwanie powracających zamówień, budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Analiza i badanie potrzeb Klientów w celu doboru optymalnych rozwiązań produktowych,
  • Profesjonalne doradztwo, negocjowanie oferty, finalizacja sprzedaży i wsparcie przy realizacji zamówień,
  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży B2B, preferowani będą kandydaci z doświadczeniem w sprzedaży produktów technicznych,
  • Jesteś ambitny/a, samodzielny/a i nieprzeciętny/a
  • Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy/a do jej otwarcia,
  • Potrafisz budować długotrwałe relacje z Klientami, oparte na współpracy i doradztwie,
  • Posiadasz duże pokłady motywacji wewnętrznej i energii,
  • Jesteś nastawiony/a na cel i chcesz zarabiać dobre pieniądze,
  • Posiadasz prawo jazdy kat B i chęć pracy w terenie z Klientem,
  • Mile widziana wiedza z zakresu energetyki i fotowoltaiki.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + wysokie prowizje,
  • Produkty najwyższej jakości,
  • Akademia sprzedaży - kompleksowy pakiet szkoleń produktowo-technicznych na start i w czasie współpracy,
  • Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż,
  • Stabilność dużej organizacji przy braku nonsensów korporacyjnych i polityki,
  • Możliwość rozwoju i awansu.

Regionalny przedstawiciel handlowy, podkarpackie