Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

EMPIRE Pharma Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promocja i sprzedaż produktów kosmetycznych na rynku detalicznym ( dystrybutorzy, sklepy detaliczne),
  • Obszar pracy: 3-5 województw,
  • Realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym terenie,
  • Nawiązywanie nowych i rozwijanie dotychczasowych kontaktów handlowych,
  • Aktywna praca nad poszerzaniem bazy współpracujących klientów,
  • Raportowanie wyników swojej działalności,
  • Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • Aktywne kreowanie polityki sprzedażowej firmy,
  • Reprezentowanie firmy podczas targów i spotkań branżowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych,
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina,
  • Wymagane prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Łatwość przyswajania wiedzy,
  • Oczekiwane min. 2 letnie doświadczenie w pracy handlowca w branży kosmetycznej,
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku kosmetycznego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + otwarty system prowizyjny,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy - także do użytkowania prywatnego, telefon, komputer),
  • Regularne szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

Firma EMPIRE Pharma Sp. z o.o. od 2014 roku zajmuje się produkcją, promocją i sprzedażą profesjonalnych kosmetyków do gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów kosmetycznych i hurtowni.

OPIS STANOWISKA:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, podkarpackie