Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Cell-Fast Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji biznesowych z klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych;

  • Negocjowanie warunków handlowych;

  • Realizacja celów wyznaczonych przez Firmę.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Silna motywacja do pracy, nastawienie na cel, dynamizm w działaniu i zaangażowanie;

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Miejsce zamieszkania: miejscowość w województwie podkarpackim.

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Profesjonalne szkolenia dające możliwość rozwoju zawodowego;

  • Zdobycie cennego doświadczenia w stabilnej firmie, będącej jednym z liderów na rynku;

  • Wynagrodzenie stałe + premia;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, komputer).

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Grupa Cell-Fast jest jednym z czołowych polskich przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodącym producentem węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy, opartym w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem + list motywacyjny).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.