Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Hurtownia Energo BAT Ewa KowalczukO firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów oraz dbanie o wizerunek Firmy
  • profesjonalna obsługa klientów
  • budowanie trwałych relacji z odbiorcami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizowanie planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • znajomość rynku (konkretne osiągnięcia w handlu z kontrahentami B2B oraz B2C) - wymagane
  • doświadczenie w sprzedaży w podobnej branży przez co najmniej 2 lata w charakterze Przedstawiciela Handlowego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność pozwalająca na budowanie trwałych relacji z klientami
  • determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
  • znajomość technik sprzedaży

Mile widziane

  • znajomość branży elektrotechnicznej

To oferujemy

  • reprezentowanie Firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju i wykazania się kreatywnością
  • kompleksowe przeszkolenie branżowe
  • wsparcie merytoryczne managera
  • samochód, telefon, laptop

Hurtownia Energo BAT Ewa Kowalczuk

Hurtownia Energo BAT to uznany dostawca produktów elektrotechnicznych renomowanych producentów. Historia naszej działalności sięgająca roku 1994 pozwoliła nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku i bardzo dobrą renomę w branży.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, podkarpackie