Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Farmwet Sp z o. o., Sp. k.O firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma o uznanej pozycji rynkowej w segmencie dodatków paszowych, w związku z rozwojem sieci dystrybucji poszukuje kandydatów z terenu województwa podlaskiego
do pracy na stanowisku:

Wybrany kandydat odpowiedzialny będzie za rozwój sprzedaży produktów z oferty "Farmwet"
na przydzielonym terenie bazując na obecnych i osobiście pozyskanych klientach - segment bydło.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów z terenów woj. podlaskiego i okolic
  • rozwijanie relacji z istniejącymi klientami
  • doradztwo w zakresie żywienia i profilaktyki u bydła
  • bliska współpraca z działem marketingu przy inicjowaniu kampanii promocyjnych
  • reprezentowanie firmy w czasie wydarzeń branżowych (targi, konferencje, szkolenia)

Wymagania:

  • praktyczna znajomość procesów sprzedaży
  • wiedzę na temat żywienia bydła
  • doświadczenie w pracy z klientem (hodowcy, lekarze weterynarii, technolodzy żywienia)
  • mile widziane wykształcenie rolnicze, weterynaryjne lub pokrewne
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • prawo jazdy "B"

Oferujemy:

  • samochód służbowy
  • laptop, telefon oraz narzędzia wspierające pracę zdalną
  • elastyczne formy zatrudnienia
  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • wsparcie merytoryczne kolegów z zespołu
  • pracę w miłej atmosferze

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy