Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Green Factory Bronisze Sp. z o. o. Sp. K.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów (rynek detaliczny, hurtowy i HoReCa)
  • bieżąca obsługa Naszych klientów
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • budowanie trwałych relacji z obecnymi i nowymi klientami
  • przygotowanie raportów dotyczących sprzedaży

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • doświadczenie w branży świeżych owoców i warzyw
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • wykształcenie średnie
  • umiejętność analizy potrzeb klienta
  • nastawienie na cele i realizację zadań
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MsOffice

Mile widziane

  • znajomość COMARCH

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie sprzedażowe
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

Green Factory Bronisze Sp. z o. o. Sp. K.

Green Factory Bronisze jest jednym z liderów Warszawskiego Rynku Tradycyjnego, który zaopatruje swoich licznych Klientów zarówno w świeże warzywa i owoce, jak i produkty Ready to eat. Duża i stale rosnąca oferta asortymentowa dostępna jest w dwóch punktach sprzedaży, na terenie rynku hurtowego w podwarszawskich Broniszach oraz na poznańskiej giełdzie Franowo.

Aktualne oferty pracodawcy
RPH/072021

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, podlaskie