Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Polska Północna

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LemonHR

    LemonHR to ogólnopolska agencja doradztwa personalnego działająca na poziomie międzynarodowym. Dla naszego Klienta, wiodącego producenta oświetlenia LED poszukujemy kandydatów na Stanowisko:

    Regionalny Przedstawiciel Handlowy Polska Północna

    Województwa:  Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie,

    Obowiązki:

    • przejęcie i opieka nad dotychczasowymi klientami firmy w regionie,
    • realizacja planów sprzedażowych w powierzonym regionie,
    • dalsze poszerzanie i budowa sieci odbiorców: w kanale hurt, firmy wykonawcze, inwestorzy,
    • rozwijanie współpracy z biurami projektowym i architektami,
    • współudział w tworzeniu strategii sprzedaży i jej wdrażanie w powierzonym regionie,
    • reprezentowanie firmy na zewnątrz w szczególności na konferencjach, targach, wystawach itp.,
    • stała analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,
    • wdrażanie oraz koordynacja działań marketingowych w zakresie budowania marki produktu i lojalności klientów w danym regionie,
    • prezentacja oferty produktu oraz prowadzenie lokalnych szkoleń produktowych,
    • negocjacje warunków  handlowych transakcji,
    • nadzór nad realizacją zamówień w raz z biurem obsługi klienta i biurem projektowym,
    • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów.

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży elektrotechnicznej / oświetlenie jako warunek konieczny, w tym:
    • bardzo dobra znajomość branży oświetlenia LED,
    • minimum kilka lat doświadczenia na stanowisku handlowca,
    • doświadczenie w sprzedaży inwestycyjnej- współpraca a z biurami projektowymi,
    • umiejętność samodzielnego planowania pracy,
    • znajomość programów dialux, relux- mile widziana

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
    • Auto służbowe,
    • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia,
    • Prywatną opiekę medyczna,
    • Szkolenia produktowe i inne,
    • Pozytywną atmosferę pracy.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 3 pkt 1) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, przez LemonHR Karol Gaik. z siedzibą w Gdansku w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych."

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.