Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – Polska Południowa

Bertrand Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy, rozwój sprzedaży w regionie, budowa sieci dystrybucji w Polsce
  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami w oparciu o partnerstwo, wiedzę i profesjonalne rozwiązania
  • współudział w przygotowywaniu i weryfikacja ofert handlowych
  • bieżąca obsługa klientów, koordynacja zleceń
  • doradztwo i wsparcie techniczne
  • realizacja celów, zadań i planów sprzedaży
  • planowanie, prognozowanie i raportowanie zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi

Nasze wymagania

  • doświadczenie handlowe B2B i/lub B2D lub predyspozycje do pracy w roli handlowca potwierdzone sukcesami
  • doświadczenie w sprzedaży stolarki otworowej będzie dużą zaletą
  • gotowość do częstych i systematycznych podróży służbowych
  • umiejętność planowania i wysoki poziom samo-motywacji
  • umiejętność słuchania i rozpoznawania potrzeb
  • energia i ambicja pozwalająca na realizację ambitnych celów
  • kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • wysoki poziom kultury osobistej, asertywność, przedsiębiorczość,
  • wykształcenie wyższe lub średnie z rozwiniętymi umiejętnościami technicznymi
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • udział w budowaniu pozycji rynkowej prężnie rozwijającej się firmy oferującej wysokiej jakości produkty stolarki otworowej
  • pozytywną atmosferę pracy w gronie profesjonalistów
  • szkolenia produktowe
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • system premiowy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Bertrand Sp. z o.o. Sp.k.

BERTRAND SP. Z O.O. SP. K. to renomowany producent okien, drzwi i fasad. Na rynku istniejemy od 1969 roku spełniając marzenia klientów w całej Europie, USA i na antypodach. Do produkcji stosujemy nowoczesne technologie oraz wykorzystujemy naszą zaawansowaną wiedzę w zakresie najnowszych rozwiązań technologicznych, nowoczesny park maszynowy, szeroką gamę materiałów od uznanych na rynku dostawców wysokiej jakości drewna różnych gatunków, systemów profilowych PCW i ALU, materiałów drewniano-aluminiowych i PCW-aluminiowych. Wysoka jakość naszych produktów i rozwiązań została potwierdzona licznymi certyfikatami wydanymi przez instytucje naukowo-badawcze w Polsce, Europie i USA oraz nagrodami przyznanymi nam przez organizacje branżowe.

Jeżeli nie boisz się wyzwań i chcesz do nas dołączyć aby budować swoją przyszłość wspólnie z nami, prześlij nam Twoje CV i list motywacyjny !

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – Polska Południowa, dolnośląskie