Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – Polska Południowa

Bertrand Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy, rozwój sprzedaży w regionie, budowa sieci dystrybucji w Polsce

  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami w oparciu o partnerstwo, wiedzę i profesjonalne rozwiązania

  • współudział w przygotowywaniu i weryfikacja ofert handlowych

  • bieżąca obsługa klientów, koordynacja zleceń

  • doradztwo i wsparcie techniczne

  • realizacja celów, zadań i planów sprzedaży

  • planowanie, prognozowanie i raportowanie zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi

Nasze wymagania

  • doświadczenie handlowe B2B i/lub B2D lub predyspozycje do pracy w roli handlowca potwierdzone sukcesami

  • doświadczenie w sprzedaży stolarki otworowej będzie dużą zaletą

  • gotowość do częstych i systematycznych podróży służbowych

  • umiejętność planowania i wysoki poziom samo-motywacji

  • umiejętność słuchania i rozpoznawania potrzeb

  • energia i ambicja pozwalająca na realizację ambitnych celów

  • kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • wysoki poziom kultury osobistej, asertywność, przedsiębiorczość,

  • wykształcenie wyższe lub średnie z rozwiniętymi umiejętnościami technicznymi

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • udział w budowaniu pozycji rynkowej prężnie rozwijającej się firmy oferującej wysokiej jakości produkty stolarki otworowej

  • pozytywną atmosferę pracy w gronie profesjonalistów

  • szkolenia produktowe

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

  • system premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Bertrand Sp. z o.o. Sp.k.

BERTRAND SP. Z O.O. SP. K. to renomowany producent okien, drzwi i fasad. Na rynku istniejemy od 1969 roku spełniając marzenia klientów w całej Europie, USA i na antypodach. Do produkcji stosujemy nowoczesne technologie oraz wykorzystujemy naszą zaawansowaną wiedzę w zakresie najnowszych rozwiązań technologicznych, nowoczesny park maszynowy, szeroką gamę materiałów od uznanych na rynku dostawców wysokiej jakości drewna różnych gatunków, systemów profilowych PCW i ALU, materiałów drewniano-aluminiowych i PCW-aluminiowych. Wysoka jakość naszych produktów i rozwiązań została potwierdzona licznymi certyfikatami wydanymi przez instytucje naukowo-badawcze w Polsce, Europie i USA oraz nagrodami przyznanymi nam przez organizacje branżowe.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli nie boisz się wyzwań i chcesz do nas dołączyć aby budować swoją przyszłość wspólnie z nami, prześlij nam Twoje CV i list motywacyjny !