Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Polska Zachodnia / Północna

KALPOL.BIS

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Realizacja planów, celów i zadań w zakresie sprzedaży na podległym terenie

  • Egzekucja ustaleń centralnych na poziomie lokalnym

  • Koordynacja działań lokalnych wspierających dystrybucję oraz ekspozycję produktów

  • Inicjowanie oraz prowadzenie działań promocyjnych

  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji w zakresie promocji, asortymentu i cen

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży w branży papierniczej lub zabawkarskiej

  • Umiejętność efektywnego budowania relacji biznesowych

  • Nastawienie na rezultat, wytrwałość w dążeniu do celu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Kreatywność i wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów

  • Ważne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w zespole pełnym pasji i zaangażowania w działaniu

  • Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy

  • Możliwość dostosowania formy zatrudnienia do potrzeb indywidualnych

  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań – samochód służbowy, laptop, telefon