Regionalny Przedstawiciel Handlowy

FENIX VETO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma jest tak silna jak silni są ludzie, którzy pracują w tej organizacji.

Naszą wartością jest zespół młodych, energicznych i zmotywowanych osób, które dzięki swoim kompetencjom, wyznaczają nowe standardy pracy na rynku weterynaryjnym.

Dzięki zaangażowaniu oraz kulturze pracy naszych pracowników, firma z roku na rok dynamicznie się rozwija i zwiększa swój udział w rynku, stając się liderem wśród dystrybutorów nutraceutyków i diet weterynaryjnych.

Sukces naszej organizacji determinuje spójna strategia marketingowa oraz innowacyjne produkty, które opracowane są zgodnie z najwyższymi standardami farmaceutycznymi i produkowane są we własnych, nowoczesnych fabrykach w Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech.

Więcej informacji o nas: http://fenixvet.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • promocja produktów firmy u obecnych oraz u potencjalnych klientów w regionie
  • tworzenie oraz utrzymywanie długoterminowych relacji ze środowiskiem lekarzy weterynarii
  • podnoszenie oraz utrzymywanie wiedzy o produktach
  • realizacja założonego planu sprzedaży w danym regionie
  • identyfikowanie potrzeb klientów
  • prowadzenie prezentacji produktowych i szkoleń dla klientów
  • postępowanie zgodnie z filozofią sprzedażową firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • nieprzeciętna osobowość
  • doświadczenie minimum 2 lata w sprzedaży bezpośredniej produktów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność nawiązania i podtrzymywania kontaktów z odbiorcami firmy
  • silna motywacja i zorientowanie na sukces w sprzedaży
  • podstawowe umiejętności w dziedzinie IT
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność i umiejętność doskonałej organizacji czasu pracy
  • odpowiedzialność i sumienność, zaangażowanie w zlecone zadania
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w odnoszącej sukces firmie
  • pracę z prestiżową marką i produktem segmentu super premium
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjny system wynagrodzeń; zasadnicze i prowizyjne
  • systematyczny wzrost wynagrodzenia adekwatny do stażu pracy w firmie
  • okresowy system szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników
  • stały rozwój zawodowy poprzez udział w systemie międzynarodowych szkoleń sprzedażowych i produktowych
  • możliwości awansu w strukturze organizacyjnej firmy
  • pełne zaplecze teoretyczne i wsparcie techniczne w tematyce weterynaryjnej
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy