Ta oferta pracy jest nieaktualna od 370 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-11-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Patrol Group Sp. z o.o. S.K.A.  - działająca na rynkach europejskich od ponad 20 lat polska firma produkcyjno - handlowa z branży tworzyw sztucznych (DIY, Buiding, Garden, Home), w  związku z dynamicznym rozwojem i stale umacniającą się pozycją na rynku, poszukuje osoby na stanowisko:

    35/2017/KR

    Opis stanowiska:

    • Reprezentacja firmy na podległym terenie;
    • Nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie pozytywnych relacji ze stałymi klientami;
    • Pozyskiwanie nowych klientów, poszerzanie sieci sprzedaży;
    • Przygotowanie, prezentowanie ofert oraz  negocjowanie warunków współpracy;
    • Bieżące raportowanie działań sprzedażowych i sytuacji rynkowej;

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Prawo jazdy kategorii B;
    • Doświadczenie w obsłudze klienta sieciowego (markety techniczne) oraz klienta hurtowego;
    • Znajomość branży budowlanej;
    • Umiejętność przekonywania i zarażania innych pozytywną energią;
    • Samodzielność i odpowiedzialność;
    • Zaangażowanie w realizację projektów;
    • Dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym zespole w firmie dynamicznie się rozwijającej;
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  w stabilnej firmie o długoletniej tradycji;
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników);
    • koleżeńską atmosferę pracy;

    Administratorem danych jest Patrol Group z siedzibą w Kraków 30-694, Koszutki 2 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.