Ta oferta pracy jest nieaktualna od 306 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-11-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SEKAPI

    Firma SEKAPI to producent łóżek, materacy oraz mebli tapicerowanych.
    Nasz oferta trafia do wszystkich Hoteli w Polsce oraz Europie.
    Obsługujemy również klientów kontraktowych.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Region: pomorskie

    OPIS STANOWISKA:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i ich obsługa w całym procesie handlowym;
    • Utrzymywanie kontaktów handlowych z nowymi i obecnymi klientami firmy;
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
    • Przygotowywanie ofert handlowych;
    • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku;
    • Analiza rynku konkurencji;
    • Kreowanie i promowanie wizerunku firmy;
    • Praca na obszarze Polski północno-wschodniej

    WYMAGANIA:

    • Wysoka motywacja do pracy w sprzedaży;
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B;
    • Dyspozycyjność;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań;
    • Czynne prawo jazdy kat. B;
    • Mile widziana znajomość branży.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę;
    • Wynagrodzenie uzupełnione o premię przyznawaną za realizację celów sprzedażowych;
    • Narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon służbowy;
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i  przyjaznym zespole;
    • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu uzależnione od osiąganych wyników

    Dokumenty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać klikając w przycisk: Aplikuj teraz

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.09.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)