Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny przedstawiciel handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Dla Firmy Medycznej, której celem jest dostarczanie nowoczesnych technologii medycznych zapewniających wzrost efektywności leczenia pacjentów oraz redukcję kosztów szpitalnych.
    Regionalny Przedstawiciel Handlowy

    ZADANIA:

    • promocja i sprzedaż produktów firmy: sprzęt medyczny
    • prowadzenie szkoleń,prezentacji dla personelu medycznego oraz stały monitoring wymagań oraz poziomu zadowolenia klientów
    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami: przedstawiciele służby zdrowia i administracji szpitalnej
    • kreowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku opieki medycznej

    OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE UCZSTNICZYĆ W ZABIEGACH ORAZ OPERACJACH

     POSZUKUJEMY KANDYDATÓW:

    • z doświadczeniem na stanowisku przedstawiciela medycznego,w sprzedaży sprzętu medycznego
    • otwartych na nowe projekty oraz metody działania, chętnych do nauki i rozwoju
    • posiadających umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • znających rynek medyczny i zasady sprzedaży poprzez procedury przetargowe
    • zorientowanych na wzrost wyników
    • posiadających umiejętność pracy w warunkach konkurencji
    • zaangażowanych, samodzielnych, dokładnych i ukierunkowanych na cel
    • umiejących współpracować w zespole
    • z pozytywną energią
    • posiadających prawo jazdy kat. B,

    OFERUJEMY:

    • pracę w firmie z rozpoznawalną marką, na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
    • samodzielność w działaniu
    • realną możliwość rozwoju w strukturze firmy oraz uzyskanie wysokich dochodów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).