Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 23.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy wiodącym producentem rajstop, bielizny i odzieży typu home wear. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wprowadzaniu na rynek nowoczesnych i modowych produktów. Prowadzimy sprzedaż w ponad 30 krajach na świecie. Nasze produkty spotykają się z uznaniem klientów i ekspertów z branży fashion.

     W związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy osoby na stanowisko:
    Region: pomorskie

    zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie klientów
    • realizacja celów sprzedażowych
    • budowanie relacji i utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami
    • udział w kampaniach promocyjnych

    oczekiwania od kandydatów:

    • zamiłowanie do pracy w handlu
    • bardzo dobra znajomość rynku odzieży (szczególnie rynku rajstop i bielizny)
    • pracowitość, pomysłowość, systematyczność i ambicja
    • prawo jazdy
    • znajomość pakietu MS Office

    oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • prace z produktami bardzo cenionymi przez klientów
    • pracę w zespole ludzi dla których ważna jest współpraca i osiąganie ambitnych celów
    • realny wpływ na wysokość wynagrodzenia (system premiowy)
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia branżowe i sprzedażowe
    • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków (samochód, telefon, komputer lub tablet z oprogramowaniem typu mobilny sprzedawca)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.