Ta oferta pracy jest nieaktualna od 295 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-01-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Aktualnie dla naszego Klienta- firmy z branży wydawniczej, dystrybutora książek do języka angielskiego, poszukujemy osoby na stanowisko:

    10-011
    Zakres obowiązków:
    • Sprzedaż, rozszerzanie i podtrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami,
    • Pozyskiwanie nowych klientów, nawiązywanie kontaktu oraz budowanie relacji z klientem,
    • Aktywna współpraca w zakresie planowania dziennych, tygodniowych planów, raportowanie,
    • Współpraca w grupie skoncentrowana na kliencie,
    • Teren pracy - część woj. pomorskiego, woj. kujawsko- pomorskiego i część woj. warmińsko- mazurskiego.
    Wymagania:
    • Minimum trzyletnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy,
    • Bardzo dobre planowanie i organizacja wizyt u klienta,
    • Samodzielność działania, analityczne myślenie,
    • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
    • Umiejętność sprzedaży, tworzenia i utrzymania sieci stałych odbiorców,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Wykształcenie min. średnie.
    Oferujemy:
    • Pracę w międzynarodowej firmie z dynamicznym rozwojem,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Pakietowy system wynagrodzeń, uzależniony od rezultatów,
    • Szkolenia i coaching,
    • Możliwości rozwoju zawodowego,
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Domino Polska Sp. z o.o.
    www.dominopolska.pl
    Agencja 5070
    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!