Ta oferta pracy jest nieaktualna od 202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-01-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Moto Budrex Sp. z o.o. ogólnopolska hurtownia ogumienia o ponad 28 letniej ugruntowanej pozycji  na rynku zatrudni na terenie Polski

    Zakres obowiązków:

    • realizacja planów sprzedażowych w ramach zasięgu terytorialnego,
    • pozyskiwanie nowych klientów, opieka nad obecnymi klientami firmy,
    • raportowanie

    Oczekiwania od kandydatów:

    • doświadczenie w branży,
    • umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne,
    • prawo jazdy kat. B,

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w nowocześnie zorganizowanej firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • bogaty pakiet socjalny,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz.922)”