Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-06-17
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-07-17)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AMAR I MAJ SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Jesteśmy wypożyczalnią maszyn budowlanych - jedną z nielicznych w kraju zbudowana w 100% na polskim kapitale.

    W odpowiedzi na potrzeby rynku, z małej firmy stworzyliśmy przedsiębiorstwo z profesjonalną obsługą klienta. Rozbudowana baza sprzętowa oraz doświadczona kadra to gwarancja sukcesu, a przede wszystkim zadowoleni klienci.

    Aby utrzymać wysoką jakość usług od 2014 roku budujemy sieć oddziałów. Konsekwentnie dążymy do zbudowania sieci obejmującej obszar całego kraju.

    Zakres obowiązków:

    • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
    • prowadzenie działań marketingowych
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • prezentacja oferty usług, negocjacja warunków handlowych
    • realizacja zamówień, dobór podnośników w oparciu o zamówienia klientów i dostępność sprzętu

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość rynku wynajmu podnośników koszowych mile widziana
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
    • odpowiedzialność i samodzielność
    • łatwość nawiązywania kontaktów, wytrwałość, wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie na pełen etat (umowa o pracę)
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód)
    • samodzielną pracę w dynamicznym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Amar i Maj Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Kolbudach przy ul. Przemysłowej 17 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Amar i Maj Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Kolbudach przy ul. Przemysłowej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Amar i Maj Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Kolbudach przy ul. Przemysłowej 17 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.