Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

VTS Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

VTS Group jest niekwestionowanym liderem w produkcji aparatów grzewczo wentylacyjnych Volcano oraz kurtyn powietrznych Wing. Kreujemy zaawansowane urządzenia techniczne dla branży HVAC. Naszymi atutami są: wizja, globalny zasięg, innowacyjność, kompleksowość rozwiązań i najlepszy design na świecie.

Szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół w Spółce VTS POLSKA, zwiększając efektywność oraz pomagając nam wejść w kolejny etap naszego dynamicznego rozwoju.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Dołączając do naszego zespołu:

  • Będziesz odpowiedzialna/y za przejęcie opieki nad obecnymi, strategicznymi klientami w zakresie wybranej grupy produktów - Aparaty grzewcze VOLCANO, kurtyny powietrzne WING na terenie województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie
  • Budowę i utrzymywanie nowych, długofalowych relacji handlowych

Obowiązki na stanowisku:

  • Przygotowywanie ofert, przeprowadzanie rozmów biznesowych oraz negocjacji handlowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie branżowych kontaktów z dystrybutorami, projektantami i wykonawcami
  • Doradztwo w zakresie technicznych aspektów oferowanych produktów
  • Dbałość o odpowiednią jakość ekspozycji u dystrybutorów
  • Monitoring rynku inwestycji budowlanych
  • Wykonywanie pracy zgodnie ze standardami firmy

Chcielibyśmy, byś do nas dołączył/-a jeśli masz:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarach sprzedaży oraz obsługi klientów, poparte sukcesami
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Orientację na cel, konsekwencję, zdecydowanie i samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialność i wysoką samodyscyplina w pracy,
  • Dbałość o zapewnienie wysokiej jakości obsługi,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne.
  • Dobrą znajomość rynku instalacji urządzeń grzewczych
  • Otwartość na pracę w środowisku, w którym pojęcie „dynamika” nie jest wyłącznie pustym hasłem

To co oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie bez ograniczenia, uzależnione od sprzedaży
  • Motywujący system premiowy
  • Możliwość rozwoju umiejętności handlowych poprzez samodzielne realizowanie projektów sprzedażowych w sektorze B2B
  • Pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Program wdrożeniowy oraz szkolenia rozwijające umiejętności niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

Zapraszamy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy