Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny przedstawiciel handlowy

MENLOO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę, w tym m.in. sprzętu fotowoltaicznego, usług logistycznych i finansowych,

  • Aktywne pozyskiwanie klientów: instalatorów fotowoltaiki oraz hurtowników w swoim regionie,

  • Budowanie długofalowej relacji z klientami, dbanie o pozyskiwanie powracających zamówień, budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Analiza i badanie potrzeb Klientów w celu doboru optymalnych rozwiązań produktowych,

  • Profesjonalne doradztwo, negocjowanie oferty, finalizacja sprzedaży i wsparcie przy realizacji zamówień,

  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży B2B, preferowani będą kandydaci z doświadczeniem w sprzedaży produktów technicznych,

  • Jesteś ambitny/a, samodzielny/a i nieprzeciętny/a

  • Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy/a do jej otwarcia,

  • Potrafisz budować długotrwałe relacje z Klientami, oparte na współpracy i doradztwie,

  • Posiadasz duże pokłady motywacji wewnętrznej i energii,

  • Jesteś nastawiony/a na cel i chcesz zarabiać dobre pieniądze,

  • Posiadasz prawo jazdy kat B i chęć pracy w terenie z Klientem,

  • Mile widziana wiedza z zakresu energetyki i fotowoltaiki.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + wysokie prowizje,

  • Produkty najwyższej jakości,

  • Akademia sprzedaży - kompleksowy pakiet szkoleń produktowo-technicznych na start i w czasie współpracy,

  • Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż,

  • Stabilność dużej organizacji przy braku nonsensów korporacyjnych i polityki,

  • Możliwość rozwoju i awansu.