Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Gutta Polska Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie założonych planów sprzedaży

  • Analiza rynku i konkurencji, dostarczanie informacji rynkowej

  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Szkolenia produktowe

  • Przygotowywanie raportów i prezentacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy oraz samodyscyplina

  • Komunikatywność, zdolności prezentacyjne

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwości rozwoju

Gutta Polska Sp. z o.o.

Gutta Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie to ogólnopolska firma handlowa, przedstawicielstwo szwajcarskiej spółki Gutta, działająca w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy. Obszar działania to województwa: zachodniopomorskie, pomorskie.