Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Gutta Polska Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie założonych planów sprzedaży
  • Analiza rynku i konkurencji, dostarczanie informacji rynkowej
  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Szkolenia produktowe
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy oraz samodyscyplina
  • Komunikatywność, zdolności prezentacyjne

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w profesjonalnym środowisku w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju

Gutta Polska Sp. z o.o.

Gutta Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie to ogólnopolska firma handlowa, przedstawicielstwo szwajcarskiej spółki Gutta, działająca w branży budowlanej.

Dodatkowe informacje

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy. Obszar działania to województwa: zachodniopomorskie, pomorskie.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, pomorskie