Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

FENIX VETO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonego planu sprzedaży w regionie zgodnie z określoną filozofią firmy

  • identyfikacja potrzeb oraz potencjału Klientów

  • tworzenie oraz utrzymywanie długoterminowych relacji ze środowiskiem lekarzy weterynarii

  • prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klientów

  • rozszerzanie portfolio Klientów w regionie

Nasze wymagania

  • nieprzeciętna osobowość

  • wysoka kultura osobista

  • otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów

  • silna motywacja i zorientowanie na sukces

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w sprzedaży

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność doskonałej organizacji czasu pracy

  • prawo jazdy kat B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w odnoszącej sukces firmie

  • pracę z prestiżową marką i produktem segmentu super premium

  • system szkoleń wdrożeniowych oraz podnoszących kwalifikacje

  • niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń; zasadnicze i prowizyjne – adekwatne do rozwoju regionu

FENIX VET

Jesteś młodą, ambitną, pełną energii osobą?

A do tego wyróżnia Cię skrupulatność i dokładność?

Wierzymy, że Twoje życiowe wartości, są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie.

Nasze doświadczenie pokazuje, że firma jest tak silna jak silni są ludzie, którzy pracują w tej organizacji.

Naszą wartością jest zespół młodych, energicznych i zmotywowanych osób, które dzięki swoim kompetencjom, wyznaczają nowe standardy pracy na rynku weterynaryjnym.

Sukces naszej organizacji determinuje spójna strategia rozwoju oraz innowacyjne produkty, które opracowane są zgodnie z najwyższymi standardami farmaceutycznymi i produkowane są we własnych, nowoczesnych fabrykach w kraju, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech.

Więcej informacji o nas: www.fenixvet.pl

Przewiń do profilu firmy

Masz głowę pełną pomysłów, a inicjatywa to Twoje drugie imię? Trudny klient dla Ciebie nie istnieje?

Dołącz do nas i zacznij swoją przygodę w naszym dziale obsługi klienta. Pracuj w miłej atmosferze i pod okiem życzliwej, doświadczonej kadry!

Do zobaczenia!