Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w ŁowiczuO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych

  • rozwijanie współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami na powierzonym terenie

  • pozyskiwanie nowych klientów (dystrybucja, hurt, detal)

  • monitorowanie i raportowanie rynku detalicznego i hurtowego

  • prowadzenie i koordynowanie działań promocyjnych

  • dbanie o dostępność produktów OSM Łowicz oraz wprowadzanie nowości

  • analiza rynku i konkurencji

  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego

Nasze wymagania

  • nastawienie na cel i realizację planów sprzedaży

  • doskonałe umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość rynku detalicznego i hurtowego

  • samodzielność w planowaniu, sporządzania ofert handlowych i organizowaniu własnej pracy

  • silna motywacja do pracy, odpowiedzialność, zorientowanie na wyniki

  • aktualne prawa jazdy kat. B

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, tablet, samochód służbowy

  • premiowy system wynagradzania

  • pracę w dynamicznym zespole

  • ubezpieczenie grupowe na życie i od następstw nieszczęśliwych wypadków

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu to jedna z największych i najprężniej rozwijających się firm branży mleczarskiej oraz marka, której jakość doceniają miliony Polaków.

Przewiń do profilu firmy