Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny przedstawiciel handlowy

Bałtyk Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i kontrola wszelkich działań sprzedażowych w określonym regionie

  • Formułowanie i realizacja planów sprzedaży na zarządzanym terytorium

  • Zdobywanie oraz rozwijanie istniejących relacji biznesowych na podległym terenie

  • Monitorowanie i raportowanie działań marketingowych w regionie

  • Aktywne uczestnictwo w organizowanych wydarzeniach marketingowych i eventowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Min. 2 lata doświadczenia w branży FMCG

  • Doświadczenie we współpracy z dystrybutorami i sieciami lokalnymi

  • Miejsce zamieszkania Trójmiasto i okolice

  • Komunikatywność, operatywność oraz determinacja w osiąganiu wyników i realizacji celów

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwania, pracę w dynamicznym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od osiąganego poziomu sprzedaży

  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer

  • Umowę na zasadzie samozatrudnienia z zachowaniem wszelkich zasad wynikających z kodeksu pracy lub umowę o pracę.

Fabryka Czekolady „BAŁTYK” poszukuje kandydatów na stanowisko

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

(DETAL+ DYSTRYBUTORZY+ SIECI)

na terenie Trójmiasta, województwa pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego.

Przewiń do profilu firmy