Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

MICHAŁ ZDYBEL "ORTO-FAN"O firmie

5 000–9 000
brutto / mies.
  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami,
  • Podnoszenie kwalifikacji oraz poszerzanie wiedzy z branży m. in. dzięki szkoleniom produktowym
  • Realizacja planów sprzedaży oraz zadań,
  • Efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży,
  • Budowanie długoterminowego modelu współpracy z klientem.

Nasze wymagania

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Doświadczenie w pracy w terenie na obszarze kilku województw,
  • Samodzielność, kreatywność, pomysłowość i inicjatywa,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Dobre zorganizowanie, planowanie pracy i rzetelność,
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów handlowych i interpersonalnych,
  • Umiejętność swobodnego posługiwania się komputerem.

Mile widziane

  • Znajomość branży stomatologicznej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od wyników pracy,
  • Umowę o pracę,
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop,
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna i karta sportowa.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Aplikując na powyższe stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych podanych w przesłanych dokumentach w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

MICHAŁ ZDYBEL "ORTO-FAN"

ORTO-FAN® jest firmą handlową, oferującą materiały i narzędzia, z których korzystają najlepsi lekarze ortodonci na całym świecie. Posiadamy dwadzieścia pięć lat doświadczenia, współpracujemy z wieloma uznanymi ekspertami w kraju i za granicą. W naszej ofercie posiadamy kilka tysięcy produktów dla stomatologów i ortodontów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, pomorskie