Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Quest Food Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa Klientów kanału tradycyjnego i nowoczesnego

  • Realizowanie planów sprzedaży, aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy

  • Pozyskiwanie nowych klientów w regionie

  • Planowanie, organizowanie, egzekucja uzgodnionych aktywności promocyjnych,

  • Poszukiwanie innowacji w zakresie zwiększenia sprzedaży

  • Prowadzenie negocjacji,

  • Monitorowanie i analizowanie podległego rynku i działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży ( preferowane w branży FMCG - napoje )

  • Dobra znajomość lokalnego rynku spożywczego

  • Umiejętność efektywnego budowania relacji biznesowych

  • Silna motywacja, konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w systematycznie i stabilnie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie prowizyjne

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Dobrą atmosferę pracy

O nas

QUEST FOOD Sp. z o.o. – To prężnie rozwijająca się Firma działająca na rynku FMCG , jako wyłączny dystrybutor światowych marek takich jak MARS, Friesland Campina, Coconaut. Dla Nas liczą się najlepsze marki i budowanie relacji z klientami. Dzięki temu jako dystrybutor w branży spożywczej odnieśliśmy sporo sukcesów.

Jeśli tak jak my stale szukasz nowych rozwiązań i chwytasz pojawiające się możliwości, to stworzysz z nami zgrany zespół!