Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

ELT Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promocja i sprzedaż materiałów i podręczników do języka angielskiego dla szkół
  • Obsługa klientów na powierzonym terenie
  • Pozyskiwanie nowych klientów, nawiązanie kontaktu oraz budowanie relacji z klientem
  • Aktywna współpraca w zakresie planowania dziennego, tygodniowego, raportowanie
  • Współpraca w grupie nad rozwojem globalnym i lokalnym, skoncentrowana na kliencie

Nasze wymagania

  • Umiejętność sprzedaży
  • Umiejętność budowania relacji z osobami podejmującymi decyzje ( w naszym przypadku będą to nauczyciele, właściciele szkół)
  • Bardzo dobre planowanie i organizacja wizyt u klienta,
  • Rzetelność i uczciwość
  • Samodzielność działania, analityczne myślenie
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie z dynamicznym rozwojem
  • Długofalową współpracę na umowę o pracę
  • System wynagrodzeń obejmuje podstawę i system premiowy uzależniony od rezultatów,
  • Szkolenia i coaching,
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

ELT Poland Sp. z o.o.

Międzynarodowe wydawnictwo MM PUBLICATIONS POLAND -

wydawca i dystrybutor podręczników i materiałów do języka angielskiego

poszukuje pracowników w Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku na stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem oraz z oczekiwaniami finansowymi

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, Poznań