Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Antal Sales & Marketing

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, producenta wyrobów kompozytowych, dedykowanych m.in. dla branży energetycznej, teletechnicznej, reklamowej oraz budowlanej mamy przyjemność prowadzić proces rekrutacyjny na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowa portfela klientów

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • negocjowanie umów

  • opieka posprzedażowa

  • realizacja planów i założeń sprzedażowych

  • raportowanie działań handlowych

  • obsługa klienta na powierzonym terenie

Wymagania pracodawcy

  • dysponujesz doświadczeniem w sprzedaży B2B

  • branża techniczna nie jest Ci obca

  • wiesz jak planować i organizować pracę własną

  • umiejętnie wykorzystujesz swoje zdolności interpersonalne do budowania relacji

  • masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem, działasz proaktywnie i skutecznie

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu przetargów

Pracodawca oferuje

  • praca z dobrym, jakościowym produktem w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • stałe wynagrodzenie podstawowe +premia uzależniona od uzyskiwanych wyników sprzedażowych

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (możliwość B2B)

  • praca głównie w terenie z klientem

  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy

At Antal, we have always valued expert knowledge, which is why we were one of the first recruitment companies in Poland with specialized recruitment divisions. The professional orientation of our consultants means that they are not only effective recruiters, but also qualified consultants who have unique knowledge about modern tools and the latest trends in the labour market.

Przewiń do profilu firmy