Ta oferta pracy jest nieaktualna od 653 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki:

    • Budowanie długofalowych relacji biznesowych i obsługa klientów na podległym terenie;
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale tradycyjnym i sieciach lokalnych;
    • Zbieranie informacji o rynku: m.in. monitorowanie udziałów półkowych, ekspozycyjnych, aktywności promocyjnych i zmian asortymentowych konkurencji;
    • Nadzór nad odpowiednią ekspozycją produktów;
    • Lokalne negocjacje m.in. z super i hiper marketami.

    Oczekiwania:

    • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy w handlu nowoczesnym i tradycyjnym;
    • Doświadczenie w branży FMCG, mile widziane health & beauty;
    • Znajomość rynku w podległym regionie;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe;
    • Doświadczenie we współpracy z kupcami sieci handlowych.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (Umowa o pracę, wynagrodzenie zasadnicze + premie sprzedażowe);
    • Niezbędne narzędzia pracy (W tym samochód służbowy;
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie kosmetycznej;
    • Realne możliwości rozwoju i awansu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 Poz. 883)"