Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – produkty ortodontyczne

Reha Fund sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Rozwój biznesu na podległym terenie poprzez rozbudowę sieci sprzedaży oraz współpracę z lekarzami ortodontami. Reprezentowanie firmy na tragach i konferencjach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoka komunikatywność
  • Umiejętność organizowania własnego czasu pracy
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Kreatywność w zarządzaniu swoimi klientami
  • Prawo jazdy kat.b
  • Gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus prowizja
  • Zagraniczne wyjazdy szkoleniowe
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Narzędzia do pracy - samochód służbowy, tablet, telefon służbowy
  • Dużą niezależność w działaniu
  • Kartę sportową

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Reha Fund sp. z o.o.

Firma Reha Fund sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, od 1992 roku oferuje szeroki zakres asortymentu medycznego na wielu rynkach, pozostając jednym z liderów w swojej branży.

Więcej o nas: www.trachem.pl

Obecnie w związku z intensywną rozbudową struktur sprzedaży firma poszukuje do Działu Trachem Orthodontics: Regionalny Przedstawiciel Handlowy – produkty ortodontyczne

Miejsce pracy

Miejsce zamieszkania trójmiasto lub okolice – teren pracy województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie

Miejsce zamieszkanie Katowice lub okolice – teren pracy województwo śląskie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – produkty ortodontyczne, warmińsko-mazurskie