Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Promotor marki Blocki

Icom Poland Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

5 500‐8 500 zł brutto / mies.
  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Właściciel marki BLOCKI i tym samym czołowy importer zabawek w Polsce poszukuje energicznych, kreatywnych oraz samodzielnych
osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Praca mobilna na terenie 1/2 kraju
  • Utrzymanie relacji handlowych z obecnymi klientami firmy na podległym terenie (ponad 200 klientów - obsługa przy wsparciu koordynatora handlowego)
  • Aktywne pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży (detal/hurt/online)
  • Dbanie o poprawną ekspozycję towarową u klienta (merchandising)
  • Współpraca z działem marketingu wewnętrznego polegająca na realizacji zadań promujących sprzedawane produkty
  • Funkcjonowanie w oparciu o ustalony regulamin współpracy z biurem/magazynem
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Raportowanie dzienne, miesięczne, roczne

Poszukujemy kandydatów:

  • Z doświadczeniem w sprzedaży B2B na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (co najmniej 4 lata)
  • Gotowych do podjęcia pracy mobilnej - do 5 dni tygodniowo w terenie wraz z noclegami w hotelach - BARDZO WAŻNE!
  • Dobra znajomość aplikacji biurowych (Excel, Word, Powerpoint) jest warunkiem koniecznym
  • Otwartych na ludzi
  • Potrafiących pracować w zespole i dla jego dobra
  • Dobrze zorganizowanych
  • Konsekwentnych i pracowitych
  • Posiadających prawo jazdy kat. B

Nie poszukujemy kandydatów:

  • schematycznych bez otwartości na zmiany
  • mylących pewność siebie z roszczeniowością
  • szukających dróg na skróty

Prosimy o uszanowanie naszego i tym samych własnego czasu jeśli jedna z tych cech jest Państwu bliska!

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowę o pracę)
  • Wynagrodzenie stałe i system motywacyjny
  • Pracę w młodym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy Ford Focus, smartfon, tablet, komputer, bezprzewodowy internet)
  • Udział w rozwoju najmłodszej i zarazem najdynamiczniej rozwijającej się marki klocków konstrukcyjnych dla dzieci w Europie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie poniższych dokumentów aplikacyjnych:

  • List motywacyjny - warunkiem koniecznym jest przesłanie listu motywacyjnego przedsatwiającego wizję kandydata na pracę i rozwój w Naszej firmie. Aplikacje bez listu motywacyjnego będą automatycznie usuwane z bazy kandydatów.
  • Curriculum Vitae - krótki lecz treściwy opis wcześniej wykonywanej pracy wraz z odnoszonymi w niej sukcesami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy