Regionalny przedstawiciel handlowy / Regionalna przedstawicielka handlowa

FROMUS sp. z o.o. sp. k.O firmie

5 000–25 000
brutto / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5

Twój zakres obowiązków

Rozwijanie sprzedaży. Pozyskiwanie odbiorców i utrzymywanie z nimi dobrych relacji handlowych.

Nasze wymagania

Znajomość tradycyjnego rynku spożywczego (konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku).

Bardzo dobra znajomość obsługiwanego terenu.

Samodzielność, uczciwość, prawo jazdy B, swobodna obsługa programów pakietu office.

Umiejętność planowania pracy w sposób zapewniający optymalne wykorzystanie czasu i potencjału sprzedażowego klientów w regionie.

W firmie obowiązuje zakaz palenia. Pracodawca zastrzega sobie prawo do weryfikacji niekaralności kandydata na dalszych etapach rekrutacji.

Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub jednego z języków romańskich,

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Istnieje również możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie itp.
  • Praca bez presji, targetów i zestawień
  • Praca na pełny etat. Istnieje możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze.
  • Dobre wynagrodzenie
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

O nas

FromUs jest polską firmą rodzinną. Zajmujemy się importem, eksportem i dystrybucją w Polsce zdrowej żywności, serów, włoskich specjałów i produktów regionalnych z Polski i krajów europejskich. Nasi odbiorcy to wyłącznie polskie sklepy i restauracje.

Regionalny przedstawiciel handlowy / Regionalna przedstawicielka handlowa, dolnośląskie