Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny przedstawiciel handlowy / Regionalna przedstawicielka handlowa

VITAFER sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 0006 000 brutto / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami na podległym terenie

  • aktywna sprzedaż do dystrybutorów i realizacja planów sprzedażowych

  • doradztwo agrotechniczne dla klientów

  • zapewnienie klientom wsparcia technicznego poprzez organizacje spotkań, szkoleń i prezentacja ofert handlowych

  • analiza rynku oraz działań konkurencji

  • bieżące raportowanie działań w podległym terenie

Nasze wymagania

  • doświadczenie handlowe

  • łatwość nawiązywania kontaktów z klientami i umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych

  • umiejętności handlowe oraz znajomość technik negocjacyjnych

  • wykształcenie wyższe (kierunek rolniczy będzie dodatkowym atutem)

  • znajomość zagadnień z zakresu uprawy roślin będzie dodatkowym atutem

  • samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • określoną ścieżkę rozwoju od pierwszego dnia zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji sprzedażowej na arenie międzynarodowej

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i jasny system motywacyjny

  • pracę w kreatywnym zespole sprzedażowym, gdzie każdy przedstawiciel ma wpływ na rozwój marki VitaFer w powierzonym regionie działania

  • wsparcie merytoryczne nie tylko na etapie wdrażania

  • rozwój wiedzy produktowej oraz agrotechnicznej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

O nas

VitaFer to polska, agrochemiczna firma z siedzibą w Tarczynie. Specjalizuje się i posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji nawozów do listnych w roztworowej oraz innowacyjnej, zawiesinowej formie. Nasi Eksperci, przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy opracowują produkty, które w całości odpowiadają na potrzeby roślin związane z niedoborami makro- i mikroelementów. Dzięki swoim unikalnym zaletom, zdobyły uznanie klientów poza granicami Polski, m.in. w Niemczech, Krajach Bałtyckich, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, Ukrainie, w Rumunii, Bułgarii, Serbii, Albanii, Mołdawii, Kazachstanie, czy Tajwanie, przyczyniając się do bardziej efektywnego rolnictwa.