Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Relationship Manager

  • Poznań, Leszno, Piła, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 20.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Cartrack to lider na polskim i światowym rynku w zakresie usług zarządzania flotą pojazdów oraz monitoringu i zabezpieczeń samochodowych. Dzięki wspólnej pracy i dbałości o jakość na każdym etapie naszej codziennej działalności otrzymaliśmy Europejski Certyfikat JAKOŚCI ROKU w kategoriach: EKOLOGIA i USŁUGA.

    Szukamy dynamicznego handlowca, który:

    • Posiada doświadczenie w sprzedaży w segmencie korporacyjnym (B2B)
    • Wie jak pozyskiwać nowych Klientów biznesowych
    • Doskonale zna lokalny rynek i potrafi zbudować własny portfel Klientów
    • Kocha sprzedaż, dąży do realizacji założonych celów i wyznacza priorytety
    • Potrafi skutecznie i profesjonalnie prowadzić negocjacje handlowe

    Twoje Zadania:

    • Sprzedaż usług z zakresu zarządzania flotą oraz profesjonalne doradztwo z funkcjonalności naszego systemu
    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych oraz budowa własnego portfela Klientów
    • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami opartych na partnerskiej współpracy
    • Bieżąca obsługa i opieka posprzedażowa, szkolenia produktowe oraz spotkania handlowe
    • Realizowanie planów sprzedażowych i raportowanie własnych działań

    Co Ci zapewnimy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
    • Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy i prowizji
    • Współpracę w oparciu o umowę B2B i niezbędne narzędzia (samochód, telefon, laptop)
    • Pracę w energicznym, zgranym Zespole i wsparcie Przełożonego
    • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą Firmą poprzez:

    Aplikując na to ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Cartrack Polska Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m. in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie niniejszej, dobrowolnej zgody. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Cartrack Polska Sp. z o. o.