Regionalny Przedstawiciel Handlowy (rynek alkoholi, piwa lub napojów)

Bakoma

  • Będzin

    Będzin, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie interesów firmy w bezpośrednim kontakcie z klientami kanału tradycyjnego.

  • Nadzorowanie akcji promocyjnych i realizacji planów sprzedaży.

  • Monitorowanie lokalnego rynku.

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów.

  • Dbanie o utrzymanie standardów merchandisingowych.

  • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, optymalna branża to (alkohol/piwo/napoje).

  • Znajomość lokalnego rynku sklepów alkoholowych, spożywczych i sieci handlowych.

  • Znajomość technik sprzedażowych i merchandisingu.

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Bardzo dobrej organizacja pracy.

  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych.

  • Aktualne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + system prowizyjno/motywacyjny).

  • Pracę w miłym zespole.

  • Duża samodzielność w wykonywaniu pracy.

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer.

  • Karta MultiSport oraz Pakiet medyczny.

  • Brak nudy w wykonywaniu obowiązków służbowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Bakoma

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wprowadzaniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów

Przewiń do profilu firmy