Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - rynek tradycyjny

KuracjuszO firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie sieci sprzedaży (systematyczna obsługa) sklepów, sieci lokalnych, hurtowni) na w/w terenie z realizacją planów sprzedażowych.
  • Analizę rynku detalicznego na podległym terenie.
  • Współpracę z lokalnym dystrybutorem i działem obsługi klientów.

Nasze wymagania

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, motywacji i zaangażowania.
  • Umiejętności samodzielnej organizacji czasu pracy.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Prawa jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w sektorze FMCG.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę b2b (wg. Twoich preferencji).
  • Samochód służbowy, telefon.
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia w zależności od osiąganych wyników).
  • Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwoju zawodowego.
  • Możliwość awansu.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - rynek tradycyjny, kujawsko-pomorskie