Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - rynek tradycyjny

KuracjuszO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie sieci sprzedaży (systematyczna obsługa) sklepów, sieci lokalnych, hurtowni) na w/w terenie z realizacją planów sprzedażowych.

  • Analizę rynku detalicznego na podległym terenie.

  • Współpracę z lokalnym dystrybutorem i działem obsługi klientów.

Nasze wymagania

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, motywacji i zaangażowania.

  • Umiejętności samodzielnej organizacji czasu pracy.

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Prawa jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w sektorze FMCG.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę b2b (wg. Twoich preferencji).

  • Samochód służbowy, telefon.

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia w zależności od osiąganych wyników).

  • Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwoju zawodowego.

  • Możliwość awansu.

  • Przyjazną atmosferę pracy.