Ta oferta pracy jest nieaktualna od 888 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.

jest producentem oraz usługodawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań bazujących na technologii GPS, GSM oraz infrastrukturze sieci komórkowych. Ponadto wykonujemy usługi informatyczne, dostarczając dedykowane, inteligentne aplikacje wykorzystujące lokalizacje, monitoring, GPS do zwiększania efektywności i upraszczania przebiegów procesów logistycznych w przedsiębiorstwach.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Region: śląskie
Numer referencyjny: RPH/05/15

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie,
  • utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami na powierzonym terenie,
  • prowadzenie rozmów handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • przygotowywanie ofert oraz dokumentacji handlowej,
  • realizacja celów i planów sprzedażowych.
  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych lub GPS w sektorze B2B,
  • wysokie umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne,
  • samodzielność oraz silna motywacja do sprzedaży,
  • wysokie umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi,
  • znajomość rynku telekomunikacyjnego lub GPS,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop + telefon komórkowy + auto służbowe),
  • profesjonalny zestaw szkoleń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizje od sprzedaży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się