Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Duża firma produkcyjna działająca w branży opakowaniowej,
    poszukuje kandydatów na stanowisko:
    (obszar działania: woj. śląskie)

    Zadania na stanowisku:

    • Utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych,
    • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym rynku,
    • Udział w rozwiązywaniu reklamacji,
    • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz przygotowywanie analiz sprzedaży,
    • Przeprowadzanie prób technicznych u Klientów,
    • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub doradcy technicznego w branży B2B,
    • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne poparte praktyką,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Doświadczenie w branży opakowaniowej oraz znajomość rynku opakowań/folii będzie dużym atutem,
    • Wysoka motywacja do pracy, nastawienie na realizację celów, duża samodzielność, operatywność i skuteczność w działaniu.

     Oferujemy:

    • Samodzielne stanowisko o dużej swobodzie działania,
    • Stabilną pracę w dużej rozwijającej się organizacji,
    • Motywujący system wynagradzania i niezbędne narzędzia do pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikowania na dole ogłoszenia.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."