Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 20.05.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 19.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa organizacja dostarczająca oprogramowanie do pojazdów służbowych, wspierające bezpieczeństwo kierowców oraz optymalizujące koszty i procesy biznesowe.

    Dołącz do nas, jeśli

    • Sprzedaż oraz spotkania z Klientem B2B to Twój żywioł
    • Znasz lokalny biznes a on zna Ciebie
    • Chcesz wspierać Biznes Klienta poprzez sprzedaż nowoczesnego oprogramowania
    • Chcesz być postrzegany jako partner biznesowy, a nie dostawca kolejnej usługi
    • Jesteś zaangażowany i potrafisz identyfikować się z usługą, którą sprzedajesz
    • Jesteś kreatywny, logicznie myślisz i posiadasz indywidualny sposób prowadzenia rozmów
    • Posiadasz prawo jazdy kat B

    Za co będziesz odpowiedzialny:

    • Sprzedaż usług telemetrycznych z zakresu zarządzania flotą oraz profesjonalne doradztwo
    • Budowa własnego portfela Klientów B2B
    • Spotkania i prezentacje z Klientami w swoim regionie
    • Doradztwo i optymalizację procesów biznesowych Klienta
    • Budowanie długofalowych relacji z Klientami opartych na partnerstwie

    Co Ci zapewnimy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
    • Możliwość wyboru formy zatrudnienia
      (B2B, umowa o pracę)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i miesięcznych prowizji
    • Wsparcie w realizacji założonych celów (Dział Wsparcia Sprzedaży ,Telemarketing )
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer, internet)
    • Realne cele i zadania
    • Szkolenia produktowe i branżowe
    • Możliwość udziału w największych imprezach motoryzacyjnych
    • Opiekę medyczną Medicover
    • Dofinansowanie do kart Multisport
    • Ciekawe wyjazdy i imprezy integracyjne
    Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego
    CV poprzez przycisk Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Aplikując na to ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Cartrack Polska Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m. in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie niniejszej, dobrowolnej zgody. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoje dane osobowe przetwarzane będą do zakończenia procesu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji oraz skontaktowania się z kandydatem i a nie podanie danych spowoduje brak możliwości rozpatrzenia oferty kandydata złożonej w procesie rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Cartrack Polska Sp. z o. o.