Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Browar Fortuna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Browar Fortuna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
w związku z rozwojem firmy poszukuje:
(województwo śląskie)
Numer ref.: Numer referencyjny: RPH Śląskie

Opis stanowiska:

  • realizacja celów sprzedażowych i merchandisingowych na wyznaczonym terenie
  • aktywna współpraca z klientami detalicznymi oraz sieciami lokalnymi i międzynarodowymi
  • umacnianie wizerunku firmy
  • aktywne pozyskiwanie klientów

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (preferowana branża napojowa)
  • znajomość lokalnego rynku detalicznego, gastronomicznego i hurtowego
  • mile widziana znajomość rynku sieciowego (sieci lokalne i międzynarodowe)
  • wysoka umiejętność organizacji czasu pracy
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • wykształcenie minimum średnie
  • odpowiedzialność, inicjatywa i nastawienie na osiągnięcie sukcesu
  • gotowość do pracy w terenie
  • posiadanie prawa jazdy kat. B – warunek konieczny
  • preferowane miejsce zamieszkania na terenie województwa Śląskiego

Oferujemy:

  • pracę w segmencie alkoholi – piwa regionalne
  • profesjonalny program szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premiowe
  • umowę o pracę
  • perspektywę rozwoju i możliwość awansu
  • niezbędne narzędzia: samochód służbowy, komputer, telefon

Prosimy o nadsyłanie CV i Listu Motywacyjnego opatrzonego nr ref.: RPH/Ślaskie za pomocą przycisku:

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Browar Fortuna Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Miłosławiu, ul. Wrzesińska 24, 62-320 Miłosław, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, w procesie rekrutacji na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującymi mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy