Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - sprzęt medyczny

Profimedical Polska Sp. Z o.o.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
woj. Podkarpackie – sprzęt medyczny

Opis stanowiska:

  • sprzedaż bezpośrednia sprzętu medycznego
  • działania marketingowe na rzecz promowania firmy na terenie województwa
  • udział w prezentacjach, konferencjach i szkoleniach
  • raportowanie działań marketingowych
  • dostarczanie wsparcia w procesach logistycznych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane: doświadczenie w handlu oraz komunikatywna znajomość angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet sportowych korzyści pracowniczych
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • samodzielność w działaniach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy