Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

HERITAGE FOODS sp. z o.o.O firmie

4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Rynek tradycyjny w zakresie akcesoriów do sprzątania pod marką "SPONTEX"

Najważniejsze zadania:

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie dla Spółki nowych klientów,
  • Zbieranie na rzecz Spółki zamówień na dostawy od klientów hurtowych i detalicznych,
  • Zaznajamianie potencjalnych klientów z ofertą Spółki,
  • Reprezentacja i promowanie interesów Spółki wobec klientów i osób trzecich w zakresie określonym Umową,
  • Monitorowanie płatności podległych klientów,
  • Realizacja założeń budżetowych i zadań jakościowych dla Regionu,
  • Merchandising – dbanie o stałą należytą ekspozycję sprzedawanych towarów,
  • Wykonywanie na rzecz Spółki usług marketingowych (śledzenie działań konkurencji, monitoring cen, itd.),
  • Raportowanie,
  • Inne czynności uzgodnione obustronnie w toku współpracy.

Wymagane umiejętności:

  • Wykształcenie: minimum średnie,
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów, najchętniej w branży akcesoriów do sprzątania,
  • Mile widziana znajomość lokalnego rynku AGD,
  • Mile widziane doświadczenia marketingowe i/lub z obszaru wprowadzania produktu na rynek,
  • Znajomość komputera - Excel, Word, Power Point,
  • Zdolności interpersonalne (sprzedażowe),
  • Orientacja na rezultat,
  • Samodzielność i proaktywność,
  • Mobilność.
  • Wysokie standardy etyki.
  • Silna orientacja na potrzeby klienta.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej,
  • wynagrodzenie miesięczne + miesięczny oraz kwartalny system premiowania,
  • narzędzia pracy: samochód, tablet,

Prosimy o aplikowanie na stanowisko za pośrednictwem witryny pracuj .pl wraz z załączonym CV .

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, uprzejmie informujemy,

że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proszę o dopisanie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne