Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 22.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CK tonery Tomasz Wirecki

CK Tonery - producent materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz dostawca kompleksowych rozwiązań do zarządzania drukiem

Region: świętokrzyskie
Numer referencyjny: H/SW/17
Opis stanowiska:
  • Współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży w powierzonym regionie
  • Efektywna realizacja polityki sprzedażowej
  • Identyfikacja i aktywne pozyskiwanie Klientów na podległym terenie
  • Budowanie i nawiązywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie ofert, negocjacje i realizacja sprzedaży,
  • Prowadzenie historii kontaktów z Klientami
  • Profesjonalne doradztwo techniczne
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Przygotowywanie raportów ze swojej pracy
Wymagania:
  • Min 3 lata doświadczenia w sprzedaży towarów/usług branża B2B
  • Doświadczenie w pracy z działami administracji i IT będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • Skuteczność w realizacji celów sprzedażowych i zadań
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, zaangażowanie
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętności planowania i współpracy w grupie
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowę o pracę + system premiowy
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Program szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CK tonery Tomasz Wirecki z siedzibą w Kielcach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest CK tonery Tomasz Wirecki z siedzibą w Kielcach przy ul. Zagórskiej 186. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.