Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

ICA Polska Sp. z o. o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym terenie

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Utrzymywanie długofalowej współpracy z kluczowymi klientami Firmy

  • Kreowanie i dbanie o wizerunek firmy

  • Raportowanie wyników wykonanej pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego

  • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego min 2 lata.

  • Orientacji na wyniki i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klientów

  • Doskonałej organizacji pracy

  • Inicjatywy oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Prawa jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie handlowe w branży chemii budowlanej

  • Doświadczenie w obsłudze sieci handlowych DIY

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języków obcych

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość aktywnego uczestnictwa w dalszym rozwoju firmy

  • Pracę na stanowisku o dużej samodzielności działania

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od osiągniętych wyników

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Dostęp do karty Multisport i ubezpieczenia na życie

  • Doszkalające kursy językowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków