Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Forte Sweden Sp. z o. o.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie woj. świętokrzyskiego i części woj. łódzkiego,
  • bieżąca współpraca z Klientami rynku nowoczesnego i tradycyjnego,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • realizacja założonych celów sprzedaży,
  • bieżąca analiza rynku.

Nasze wymagania

  • umiejętność sprzedaży i prowadzenia negocjacji,
  • min. rok doświadczenia w sprzedaży w branży FMCG,
  • znajomość branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • pakiet socjalny (m. in. karta Multisport, bony podarunkowe itp.).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone

Forte Sweden Sp. z o. o.

Forte Sweden sp. z o. o. to przedsiębiorstwo produkcyjne, które od 2004 r. jest częścią francuskiej grupy kosmetycznej SARBEC Cosmetics. W ramach swojej działalności firma produkuje i dystrybuuje uznane na rynku marki takie jak:

ON LINE, Mrs. Potter's, Romantic Professional, Corine de Farme, Inessance Paris oraz EVIAN®Brumisateur®

Produkty Forte Sweden dostępne są w ponad 30 krajach – w Europie, Afryce oraz Azji.

Więcej na: www.forte-sweden.com oraz na www.sarbec.com.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, świętokrzyskie