Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Deante sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z naszymi Partnerami oraz nawiązywanie nowych kontaktów

  • Tworzenie ofert dostosowanych do potrzeb Klienta

  • Prowadzenie negocjacji warunków umów handlowych

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Rozwijanie nowych kanałów sprzedaży

  • Przygotowywanie raportów i analiz

  • Monitorowanie działań konkurencji na rynku

  • Udział w targach i konferencjach branżowych

  • Dbanie o wizerunek firmy Deante

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się zacięciem handlowym i doświadczeniem na podobnym stanowisku

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Jesteś gotowy/a pracować samodzielnie, a przy tym w relacjach z ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie

  • Gdy obierzesz sobie cel, to wytrwale dążysz do jego osiągnięcia

  • Potrafisz analizować dane i wyciągać z nich logiczne wnioski

  • Masz wykształcenie minimum średnie

  • Jesteś otwarty/a na zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń

  • Posiadasz dobrą znajomość pakietu Windows Office (Excel, Power Point, Word)

To oferujemy

  • Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, a także bonusy motywacyjne;

  • Cykl szkoleń wdrażających, który pomoże Ci wejść w nowe obowiązki

  • Możliwość rozwoju w oparciu o szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb

  • Pracę w doświadczonym zespole, który chętnie podzieli się swoją wiedzą

  • Swobodę w poszukiwaniu nowych klientów, a tym samym możliwość wpływu na kierunek rozwoju firmy

  • Poszerzanie wiedzy i kompetencji w oparciu o szkolenia;

  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach oraz inne świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych;

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Dofinansowanie pakietu medycznego

  • Możliwość zakupu produktów firmy w promocyjnych cenach;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Spotkania integracyjne

  • Możliwość przystąpienia do programu emerytalnego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • Możliwość zakupu produktów firmy w promocyjnych cenach

  • Poszerzanie wiedzy i kompetencji w oparciu o szkolenia

Za silną pozycją rynkową marki Deante stoi ponad 130-osobowy zespół, który wciąż rośnie. Jakość i innowacyjność to nie tylko cechy naszych produktów, ale także wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Jakość rozumiemy jako stawianie sobie najwyższych standardów. Wspieramy się nawzajem w dążeniu do ich osiągnięcia dzieląc się wiedzą oraz doświadczeniem, które wielu z nas zdobywa w firmie od lat.

Równocześnie nieustannie się zmieniamy chcąc dopasować ofertę Deante do aktualnych potrzeb Klientów. Innowacyjność oznacza dla nas ciekawość nowych rozwiązań, kreatywność oraz otwartość na pomysły współpracowników. Najlepsze z nich szybko i odważnie wprowadzamy w życie tworząc produkty, z których korzystają miliony ludzi.

Teraz, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, którzy chcieliby razem z na nami dążyć do sukcesu.

Przewiń do profilu firmy